Spotkanie z Reprezentantką Polski w Piłce Siatkowej Kobiet
Martyną Czyrniańską

29.09.2023 r. dzięki Pani Marcie Czyrniańskiej naszą szkołę odwiedziła przyjmująca Reprezentacji Polski Piłki Siatkowej Kobiet – Martyna Czyrniańska.

Martyna jest brązową medalistką Ligi Narodów. Wraz z Reprezentacją Polski Kobiet we wrześniu br. wywalczyła kwalifikacje olimpijską na Olimpiadę – Paryż 2024.
Na spotkaniu Martyna opowiadała o początkach swojej kariery, występach w Reprezentacji Polski na najważniejszych imprezach siatkarskich. Mówiła też, jak ważny jest systematyczny, codzienny trening sportowy, kształtujący charakter i stwarzający możliwości osiągania zamierzonych celów oraz wsparcie rodziców. Zaznaczyła jednak, że choć sport jest ważny, najważniejsza jest edukacja szkolna. Zachęcała do uprawiania siatkówki, bo to piękna dyscyplina sportu. A następnie rozdawała autografy i każdy kto chciał mógł sobie z siatkarką zrobić zdjęcie.
Uczestnicy zakończyli spotkanie w znakomitych humorach, pozując do wspólnej fotografii.
Dziękujemy za to niezwykłe spotkanie i życzymy dalszych sukcesów.