14 października 2022
DKEN

Dzień Nauczyciela

Dzień Komisji Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty i uczniów. Z tej okazji 13 października 2022 r. obchodziliśmy szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie naszej szkoły z klas V-VII uświetnili ten dzień przygotowaną akademią podczas której skierowali ciepłe i wzruszające życzenia dla wszystkich pracowników naszej szkoły. Pani Dyrektor Izabela Micek uroczyście skierowała podziękowania w stronę grona pedagogicznego i pracowników szkoły oraz wręczyła  przyznane nagrody za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci. Najszerdeczniejsze życzenia złożyli również zaproszeni goście: Burmistrz Gminy Krynicy-Zdrój Piotr Ryba, Przewodnicząca Rady Gminy Irena Weger-Gerlecka oraz przedstawiciel Rady Rodziców Angelika Sikora.

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy wszystkiego najlepszego!