Rozpoczecie roku szkolnego 2023 / 2024

Wakacje dobiegły końca i nadszedł czas rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024.
W tym roku nie odbyło się tradycyjnie 1 września, ale dopiero 04 września. Uroczystą akademią uczniowie przywitali nowy rok szkolny. Szczególne słowa skierwali do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyli wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.

Życzenia do dzieci i młodzieży skierowała również Pani Dyrektor oraz zaproszeni goście, by nowy rok szkolny przyniósł Wam ciekawe doświadczenia, nowe umiejętności i piękne przyjaźnie. Przed Wami wspaniałe szkolne przygody, radość, uśmiech i wyjątkowe chwile, które będziecie wspominać bardzo długo. Po zakończeniu akademii odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami, które przebiegały w bardzo miłej atmosferze.
Pierwsze powakacyjne spotkania odbyły się w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił powitali szkołę, kolegów, koleżanki oraz nauczycieli.