Zakończenie roku szkolnego 2022/23

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Polanach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor nagród za wysokie wyniki w nauce. Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

Część oficjalną uroczystości zakończyły przemówienia Burmistrza Pana Piotra Ryby, Przewodniczącej Rady Pani Ireny Weber Greleckiej i Pani Dyrektor podsumowujące rok szkolny z życzeniami dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.