Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 01 września 2020r.
według poniższych wytycznych:

1. Na rozpoczęcie roku szkolnego nie organizuje się akademii, uczniowie spotykają się z wychowawcami w klasach w ustalonym porządku.
  2. Oddział przedszkolny od 01.09.2020 r. pracuje wedlug harmonogramu dnia (schodzenie się dzieci:,starszaki”- 7:30-8:00, „maluchy”- 8:05-8:30).
  3. Uczniowie klas I-VIII przychodzą do szkoły w następującym porządku: – klasy I – III o 8:30 – klasy IV-V o 8:45 – klasy VI-VII o 9:00 – klasa VIII o 9:15 DO SZKOŁY PRZYCHODZĄ TYLKO ZDROWE DZIECI I UCZNIOWIE ! W pierwszym tygodniu nauki uczniowie nie zmieniają obuwia! Drogi wejscia do szkoły: – oddział przedszkolny- główne wejście do szkoły (1 rodzic z 1 dzieckiem w grupie 3-4 latków wprowadza dziecko do szatni dzieci 5-6-letnie odbierane są przy wejściu do budynku szkoły) – klasy I-III wchodzą wejściem bocznym i bezpośrednio przechodzą na piętro z zachowaniem bezpiecznej odległości, nastepnie myją ręce w toalecie klasy – IV-VIlI wchodzą wejściem od szatni z zachowaniem bezpiecznej odległości, przechodzą na piętro, gdzie klasy VI i VIIl myją ręce w swoich salach, a klasa VII w toalecie. Podczas spotkania z wychowawcami uczniowie zostaną poinformowani o szczegółowych zasadach zachowania w szkole w czasach pandemii obowiązujących w naszej szkole.